dmk money Finansowanie maszyn i urządzeń do produkcji

Nieustanny proces ewaluacji i innowacyjności technologicznej zmusza do modernizowania parku maszynowego. Zakup maszyn i urządzeń oraz ciągów linii technologicznych stanowi często o znacznej redukcji kosztów. Nowoczesne maszyny i urządzenia oraz linie technologiczne to lepsza konkurencyjność, większe możliwości produkcyjne oraz różnorodność oferowanych produktów i usług na rynku polskim i zagranicznym.

oferty leasingu maszyn i urządzeń 

Leasing maszyn i urządzeń do produkcji

leasing maszyn i urządzeń oraz linii technologicznychLeasing maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych skierowany jest do przedsiębiorców / przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą co najmniej od 12 miesięcy. Oferta leasingu przygotowana została z szczególną starannością po wnikliwych badaniach preferencji korzystających, w wyniku czego możemy zaproponować preferencyjne warunki leasingu.
»»»»»

Leasing maszyn budowlanych i drogowych

leasing maszyn budowlanych i drogowychMaszyny budowlane i do prac drogowych są niezbędnym sprzętem do realizacji inwestycji. Oferta leasingu została przygotowana tak aby zadowolić każdego korzystającego, a zarazem pozwala bez znacznego wkładu własnego rozpocząć prace budowlane. Sprawdź jak korzystne rozwiązanie leasingu maszyn i urządzeń przygotowaliśmy dla Twojej firmy.
»»»»»

Leasing zwrotny maszyn i urządzeń

leasing zwrotny maszyn i urządzeńOferta leasingu zwrotnego (refinansowanie) maszyn i urządzeń jest formą finansowania w związku z którą korzystający otrzymuje  zwrot poniesionych nakładów finansowych na odtworzenie środków trwałych. Oferta przygotowana jest w oparciu o indywidualne potrzeby korzystającego, również dla nowych firm.
»»»»»

ECO Leasing

leasing zwrotny maszyn i urządzeńJeśli Twoja firma chce wykorzystać nowoczesne technologie przyjazne środowisku i zmniejszające emisje gazów cieplarnianych oraz redukujące zużycie energii z sieci energetycznej to mamy przyjazną ofertę leasingu ekologicznego. Finansowanie obejmuje m.in.: pompy ciepła i ogniwa fotowoltaiczne oraz lamp do biur i magazynów wykonane w technologii LED. Pozostaw czysty ślad na ziemi, bądź eko!
»»»»»

<<<powrót

leasing maszyn, lini technologicznych

Zasoby powiązane:

Kredyt inwestycyjny

Leasing myjni samochodowych

Biznes Plan

Kolejny krok:

Formularze i wniosek