dmk money Wykonamy Biznes Plan dla Twojej firmy

w dmk money zamówisz wykonanie biznes planuEfektywne pozyskanie finansowania lub inwestora wymaga starannej analizy pomysłu oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji około kredytowej, w tym m.in. sporządzenia w pełni profesjonalnego Biznes Planu.

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym, wiedzę, merytoryczną jakość materiału źródłowego, a jeśli się zdecydujesz na naszą pracę otrzymasz profesjonalnie sporządzony biznesplan, wraz z modelem finansowym, zgodny z wytycznymi odbiorcy dokumentu.

Analiza pomysłu 

Jeśli przed wykonaniem biznesplanu potrzebujesz konsultacji dotyczącej analizy pomysłu (projektu), to uważamy to za dobry pomysł i Twój rozważny krok na przód. Pamiętaj, przed przystąpieniem do dalszego działania zawsze należy ocenić nie tylko pomysł ale i przygotować materiały oraz wytyczyć działania a o których mogłeś nie pamiętać lub uznać takowe za mało istotne w twoim biznesie.

Doradzamy: zachowaj płynność finansową

Pamiętaj, Twój pierwszy krok zawsze da pozytywny i wymierny efekt finansowy, gdyż albo odstąpisz od pomysłu i w przyszłości unikniesz utraty płynności finansowej i z nią związanych problemów albo na podstawie naszego doradztwa i przygotowanych prognoz finansowych (wariant pesymistyczny, realny i optymistyczny) dokonasz stosownych korekt lub wdrożeń bądź tylko doszacujesz budżet projektu i zrealizujesz swój cel biznesowy. Liczy się wiedza i efektywne nią zarządzanie.

Biznesplan, prognozy i materiały, w tym historyczne

Zestawienie dokumentów historycznych, a często ich analiza na przestrzeni ostatnich pięciu lat, ocena sytuacji oraz założenia, wykonanie prognozy na lata przyszłe i wytyczenie sposobów na osiągnięcie pożądanego celu przez firmę są kluczowe aby pomysł się powiódł ekonomicznie. Biznesplan powinieneś sporządzić gdy:

- zakładasz nową działalność gospodarczą,

- dążysz do sprawnego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem,

- pragniesz pozyskać nowych inwestorów,

- dążysz do pozyskania kredytu bankowego lub leasingu,

- poszukujesz innych form finansowania przedsięwzięcia, np. dotacji,

- restrukturyzujesz przedsiębiorstwo.

Biznesplan dla bardziej wymagających

W DMK Money pracujemy zespołowo, w różnych domenach doradztwa. W związku z tym możemy przygotować biznesplan sprawdzony pod kątem m.in. rozwiązań prawnych czy podatkowych.

Jeśli jesteś zainteresowany, to skontaktuj się z nami, klikając tutaj.

<<<powrót

Zasoby powiązane:

Kredyty inwestycyjne

Elektrownie wiatrowe

Ekotechnologie

Leasing

Zapoznaj się z:

Restrukturyzacja Spółek

Restrukturyzacja Rybołóstwa

Fundusze Unijne

Zapoznaj się z wzorem umowy:

umowa sporządzenia biznes planu Biznes Plan

umowa sporządzenia biznes planu Koncepcja Rozwoju Firmy