dmk money Rzeczoznawca Majątkowy

DMK Money wraz z Biurem Rzeczoznawców Majątkowych zaprasza do współpracy klientów korporacyjnych zainteresowanych usługami z zakresu szacowania wartości rynkowych i analiz rynku nieruchomości. Usługa obejmuje m.in.: wycenę nieruchomości o funkcji mieszkalnej (operat szacunkowy), wycena nieruchomości komercyjnych (operat szacunkowy lub opinia o wartości, analiza opłacalności), wycena nieruchomości niestandardowych oraz wycena przedsiębiorstw wraz ze wszystkimi składnikami majątku.

Wycena firmy

Wycena przedsiębiorstwa niezbędna jest w przypadku, gdy dochodzi do sprzedaży firmy lub jej udziałów bądź też pozyskania inwestora. Pozwala to uniknąć sytuacji i negatywnych odczuć, zwłaszcza wtedy, gdy zbywca znacznie przekroczy realną wartość rynkową (przeszacowanie wartości) lub wręcz odwrotnie gdy wartość zostanie znacznie zaniżona (niedoszacowanie wartości). Rzetelna wycena przedsiębiorstwa stwarza korzystniejsze warunki negocjacyjne w przypadku transakcji fuzji lub przejęć.

Wycena przedsiębiorstwa jest też niezbędna w przypadku ubiegania się o kredyty, gdy przedsiębiorstwo lub jego część wykorzystywane są jako zabezpieczenie udzielonego finansowania.

Wycena nieruchomości

W rozumieniu ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami wycena nieruchomości jest to proces w którym dokonuje się m.in. określenia wartości rynkowej nieruchomości. Współpracujący z DMK Money Rzeczoznawca Majątkowy posiada stosowne uprawnienia do wyceny nieruchomości na rzecz Banków.
Wycena nieruchomości szczególnie przydatna jest z chwilą gdy nieruchomość ma stanowić zabezpieczenie kredytu lub leasingu lub np. gdy ubiegamy się o kredyt lub pożyczkę hipoteczną.

Dla naszych Klientów we współpracy z firmą partnerską przygotowaliśmy specjalną ofertę wyceny nieruchomości mieszkalnych lub gruntowych w cenie juz od 500 złotych netto.

W celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie wyceny nieruchomości uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Bankowym Rzeczoznawcą Majątkowym.

Przejdź do formularza kontaktu

<<<powrót