dmk money - finansowanie środków trwałych

dmk money Historia firmy

Działalność

Firma DMK Money rozpoczęła swoją działalność w lipcu 2006 roku jako prywatna firma świadcząca usługi doradztwa i pośrednictwa leasingu w Polsce. Od początku istnienia skupiała się na dostarczaniu profesjonalnych usług dla małych i średnich firm niezależnie od branży.

W 2013 roku, z prywatnej i niezależnej firmy powstała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie DMK Money to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich branż i segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów i usług finansowych, krajowych i międzynarodowych. Poza podstawową działalnością usług doradczych i pośrednictwa finansowego dla sektora MŚiP oferuje usługi konsultingu dla dużych przedsiębiorstw, również giełdowych. DMK Money jest dostawcą nie tylko usług doradczych, ale przede wszystkim profesjonalnym pośrednikiem usług i produktów finansowych, oferując: leasing, wynajem długoterminowy, faktoring, faktoring poza bankowy, kredyty i pożyczki, produkty z oferty niepublicznej i inne.

Od 2013 roku DMK Money aktywnie współpracuje z międzynarodowymi firmami konsultingowymi, dzięki czemu aktywnie wspiera polskich przedsiębiorców poprzez przygotowanie aplikacji w celu udostępnienia środków finansowanych na atrakcyjnych warunkach na cele związane z realizacją inwestycji. Jest to jedyny tego rodzaju innowacyjny i autorski projekt w Polsce.

DMK Money aktywnie buduje sieć sprzedaży terenowej by być zawsze blisko blisko klienta, gwarantując kompleksową i najwyższą jakość obsługi.

Zarząd

W Zarządzie Spółki zasiadają osoby związane z finansami od wielu lat, specjalizujące się w doradztwie i pośrednictwie finansowym dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przez lata nabywali praktyki i zdobywali cenne doświadczenie zawodowe, a obecnie również jak i pozostali pracownicy i współpracownicy nieustanie pogłębiają swą wiedzę w kierunkach ściśle związanych z działalnością gospodarczą, księgowością i finansami międzynarodowymi.

Dane Spółki:

DMK Money Sp. z o.o.
Ul. Uczniowska 33
80-530 Gdańsk
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000469823
NIP:   9571070984
Wysokość kapitału zakładowego: 25.000 zł
Wysokość kapitału wpłaconego:   25.000 zł
REGON: 221918209  

<<<powrót 

 

 

Filozofia:

filozofia-korporacji