dmk money Leasing środków transportu drogowego

Spółka DMK Money może zaproponować leasing samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych, jak również naczep i przyczep oraz samochodów specjalnego przeznaczenia i pozostałego transportu drogowego. Oferujemy Leasing z minimalnym udziałem własnym już od 5% oraz jednym z największych wykupów końcowych sięgających ponad 50% wartości początkowej środka trwałego. Umowy leasingu taboru drogowego mogą być zawierane zarówno w złotych polskich jak i w Euro.

więcej ofert leasingu samochodów w dmk money

Leasing taboru drogowego i specjalistycznego

leasing samochodow ciezarowych i naczepJeśli Twoja firma istnieje na rynku dłużej niż 12 miesięcy skorzystaj z rozwiązań obniżających zaangażowanie własne w nabycie środka trwałego oraz dającym niski koszt całkowity oferty jakim jest leasing samochodów ciężarowych. Oferta skierowana jest do wszystkich tych korzystających, którzy zamierzają nabyć nowy lub używany ciągnik siodłowy, samochód ciężarowy, naczepę, przyczepę lub autobus i sfinansować zakup w formie leasingu.
»»»»»

Leasing samochodów ciężarowych dla zadłużonych

leasing samochodow ciezarowych i naczepOferta skierowana jest do Korzystających którzy mają negatywne wpisy w bazach wymiany danych takich jak BIK, BRKN, KRD czy InfoMonitor. Finansowanie w formie leasingu operacyjnego taboru drogowego obejmuje autobusy, wszelki tabor drogowy i specjalistyczny. Leasing taboru drogowego dla zadłużonych to udział własny już od 10% wartości środka trwałego.
»»»»»

Leasing samochodów ciężarowych na oświadczenie

leasing samochodow ciezarowych i naczepLeasing samochodów ciężarowych na oświadczenie obejmuje nowe jak i używane samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe, autobusy i mikrobusy, przyczepy i naczepy oraz pojazdy specjalnego przeznaczenia. Umowę leasingu można zawrzeć w formie leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego za okazaniem wyłącznie dokumentów rejestrowych firmy. Opłata wstępna już od 5% wartości środka trwałego.
»»»»»

Leasing taboru drogowego z płatnością za granicę

leasing samochodow ciezarowych i naczepLeasing taboru drogowego z płatnością za granicę jest przeznaczony dla korzystających ukierunkowanych na zakup ciągnika siodłowego lub naczepy u zagranicznego autoryzowanego dealera z uwagi na korzyść finansową. Oferta skierowana jest do korzystających, którzy z uwagi na względy ekonomiczne zamierzają nabyć pojazd u autoryzowanego dealera lub w komisie w jednym z krajów członkowskich UE.
»»»»»

Leasing zwrotny samochodów ciężarowych

leasing samochodow ciezarowych i naczepRefinansowanie w formie leasingu taboru drogowego, to idealny sposób na uwolnienie gotówki z środka trwałego i poprawienie płynności finansowej w celu dalszych inwestycji. Refinansowanie w formie leasingu obejmuje wszystkie aktywa zaliczane do grupy taboru drogowego: samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe, przyczepy i naczepy oraz pojazdy specjalnego przeznaczenia. Refinansowaniu podlega do 90% wartości aktywów.
»»»»»

Leasing pojazdów specjalnego przeznaczenia

leasing pojazdów specjalistycznychO jakości usług świadczą nowoczesne pojazdy specjalistyczne, które stanowią podstawowe narzędzia pracy. Wysoki standard, utrzymanie pozycji na rynku (konkurencyjność) wymuszają wymianę taboru na nowszy. Niezawodna flota transportowa, wiąże się z osiągnięciem zaplanowanych celów i pozwala odnieść sukces, a w przypadku mniejszych podmiotów gospodarczych zdecydowanie ułatwia zdobycie nowych kontraktów. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę leasingu pojazdów specjalnego przeznaczenia.
»»»»»

Leasing pojazdów ciężarowych, starszych

leasing pojazdów specjalistycznychFinansowanie pojazdów ciężarowych oraz specjalistycznych bez względu na rok produkcji.

»»»»»

<<<powrót

leasing taboru ciężkiego

Zasoby powiązane:

Kredyt inwestycyjny

Kolejny krok:

Formularze i wniosek