dmk money Doradzamy jak chronić własność przemysłową

Każda firma posiada unikalną nazwę, prawie każdą wyróżnia logotyp (wzór użytkowy) i posiada domenę internetową, co niektóre wprowadziły własne nazwy handlowe (znak towarowy) lub oznaczenia pochodzenia, bądź są twórcami wynalazków. Dobro niematerialne to dobro które jest policzalne w gotówce, tym więcej warte jeśli zostanie zastrzeżone ochroną własności przemysłowej w Urzędzie Patentowym w ramach ustawy o własności przemysłowej. 

Skonsultuj się z nami - doradzimy by zastrzec biznes przed nieuczciwą konkurencją

Doradzimy oraz wykonamy i złożymy dokumentacje ochrony prawej własności przemysłowej w wybranym organie rejestrującym celem zabezpieczenia dobra Twojej firmy lub zniesiemy nieuczciwe działania konkurencji, gdyż w naszej domenie działalności oferujemy usługi prawne i detektywistyczne w zakresie ochrony własności intelektualnej, praw autorskich, znaków towarowych i czynów nieuczciwej konkurencji.

Czas by chronić własność przemysłową

Czyny nieuczciwej konkurencji zdarzają się codziennie, niekiedy tak nazywamy pewne określone działania czynione przez naszych kontrahentów na szkodę naszej firmy. Jednakże jeśli poważnie rozważasz o biznesie, zaraz po zgłoszeniu firmy do rejestru przedsiębiorców wykonaj czynności zmierzające do ochrony Twoich dóbr - wierzymy, iż w niedługim czasie nazwa Twojej firmy, jej logo a nawet strona internetowa pod nazwą wybranej domeny będą bardzo rozpoznawalne na rynku na którym świadczysz usługi lub sprzedajesz towary. Skontaktuj się z nami, kliknij tutaj: chcę skorzystać z ochrony.

<<<powrót

Do pobrania:

cennik - ochrona własności przemysłowej Cennik