dmk money - finansowanie środków trwałych

dmk money Projekty architektoniczne

projekty architektoniczneWe współpracy z trójmiejskim renomowanym Biurem Projektów Architektonicznych świadczymy usługi w zakresie zaawansowanych projektów budowlanych i aranżacji wnętrz z jednoczesnym doradztwem strategicznym w zakresie planowanej inwestycji od fazy projektu poprzez finansowanie do etapu oddania do użytkowania.

Usługa Biura Projektów Architektonicznych obejmuje m.in. projektujemy siedziby firm wraz z zapleczem, biura, restauracje, hotele, pensjonaty, szkoły, przedszkola, banki, domy, rezydencje, osiedla  oraz aranżacje wnętrza.

Co zyskujesz:

■ kompleksową ofertę i indywidualne rozwiązania,

■ indywidualne projekty budowlane dla inwestorów prywatnych,

■ pełną opiekę nad Inwestorem przez cały proces inwestycyjny,

■ koordynację branżową projektu,

■ pozyskasz dodatkowy kapitał na realizację inwestycji,

■ zrabatowaną cenę usługi (od 15% do 30% od ceny uśrednionej dla danej lokalizacji).

Przykładowa koncepcja funkcjonalnego projektu budowlanego architektonicznego i konstrukcyjnego dla konstrukcji obiektu wielofunkcyjnego:

1. Koncepcja Funkcjonalna budynku wykonana w oparciu o koncepcję wizualną zabudowy działki.
   
2. Projekt Planu Zagospodarowania Terenu w zakresie wymaganym przepisami Prawa Budowlanego dla uzyskania pozwolenia na budowę wykonany na mapie do celów projektowych w skali 1 : 500 wraz z opisem, oraz uzgodniony pod względem SANEPID, BHP i P – POŻ
   
3. Projekt Budowlany Architektoniczny w zakresie wymaganym przepisami Prawa Budowlanego dla uzyskania pozwolenia na budowę wraz z opisem, oraz uzgodniony pod względem SANEPID, BHP i P – POŻ.
   
4. Projekt Budowlany Konstrukcyjny w zakresie wymaganym przepisami Prawa Budowlanego dla uzyskania pozwolenia na budowę wraz z opisem.
   
5. Charakterystyka energetyczna obiektu w zakresie wymaganym przepisami Prawa Budowlanego dla uzyskania pozwolenia na budowę.
   
6. Aranżacja wnętrz w zakresie ścian strukturalnych i malowania artystycznego.
   
7. Koordynacja branżowa projektu z projektantami branży sanitarnej, elektrycznej i drogowej - gratis.
   
8. Sporządzenie wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę dla planowanej inwestycji oraz współdziałanie z Inwestorem dla uzyskania tej decyzji - gratis.
   
9. Nadzór budowlany.

Przedmiot oferty zawierał:
- budynek o złożonej strukturze funkcjonalnej mieszczący restaurację, salę bankietową i salę konferencyjną wraz z zapleczem,
- przedszkole integracyjne oraz
- mieszkania przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Powierzchnia całkowita obiektu to 2.500 m².

<<<powrót

Zasoby powiązane:

Kredyty inwestycyjne

Leasing

Biznes Plan